Senarai Pejabat Agama Islam di Johor Darul Takzim

Senarai Pejabat Agama Islam di Johor Darul Takzim

Berikut adalah senarai Majlis Agama, Jabatan Agama dan Pejabat Agama Daerah yang terletak di Negeri Johor :

Johor Darul Takzim
Majlis Agama Islam Negeri Johor
Tingkat 5, Blok ‘B’,
Pusat Islam Iskandar Johor,
Jalan Masjid Abu Bakar,
Karung Berkunci 725, 80990,
Johor Bahru, Johor Darul Takzim.
Tel : 07-228 2999 / 07-228 2937
Faks : 07-223 8752 / 07-227 5173
E-mail : zakat@maij.gov.my
Laman web : http://www.maij.gov.my
Jabatan Agama Islam Johor
Bahagian Pentadbiran Undang-Undang Syariah
Aras 2, Kompleks Islam,
Blok A, Jalan Masjid Abu Bakar,
80990 Johor Bharu,
Johor Darul Takzim.
Tel: 07-228 2916
Fax: 07-227 4144
Laman web : http://www.jaj.gov.my
Pejabat Agama Daerah Johor
Pejabat Agama Daerah Johor Bahru
Tingkat 1, Kompleks Islam Johor,
Jalan Masjid Abu Bakar,
80990 Johor Bahru,
Johor Darul Takzim.
Tel: 07-228 2939 / 07-228 2941
Fax: 07-223 3502
E-mail : johor_bahru@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Muar
Jalan Petri,
84000 Muar,
Johor Darul Takzim.
Tel: 06-952 1573
Fax: 06-952 5740
E-mail: muar@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Batu Pahat
Jalan Bakau Condong,
83000 Batu Pahat,
Johor Darul Takzim.
Tel : 07-4341141 / 07-4343566
Faks : 07-4311003
E-mail: batu_pahat@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Segamat
Batu 1, Jalan Buloh Kasap,
85000 Segamat,
Johor Darul Takzim.
Tel : 07-931 1330 / 07-931 2254
Faks : 07-932 1240
E-mail: segamat@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Kluang
Aras 2, Jalan Pejabat Kerajaan,
86000 Kluang,
Johor Darul Takzim.
Tel: 07-7723023 / 07-7728690
Fax: 07-7735527
E-mail : kluang@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Pontian
Aras 2, Bangunan Sultan Ismail,
82000 Pontian,
Johor Darul Takzim.
Tel: 07-6871926 / 07-6879493
Fax: 07-6872644
E-mail : pontian@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Kota Tinggi
Aras 5, Bangunan Sultan Iskandar,
Jalan Tun Habab,
81900 Kota Tinggi, Johor
Tel: 07-8831348 / 07-8832444
Faks : 07-8834896
E-mail : kota_tinggi@maij.gov.my
Pejabat Agama Daerah Mersing
Jalan Masjid,
86800 Mersing,
Johor Darul Takzim.
Tel : 07-799 1601 / 07-799 1073
Faks : 07-799 1132
E-mail : mersing@maij.gov.my
Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome. & GeekyCube.
X